Uniwersalny hak do wspawania

Uniwersalny hak do wspawania
Opis techniczny:
  • Hak uniwersalny najczęściej jest montowany na łyżkach koparek, przy konstrukcjach stalowych jako punkt mocujący/podnoszenia.
  • Wykonanie zgodne z PN-EN 1677.
  • Produkt posiada znak CE.
  • Do towaru dołączana jest deklaracja zgodności.

Uniwersalny hak do wspawania

TypWymiary [mm]Waga [kg]WLL [t]
ABCEGL
CCASH125,07659,52025970,481,12
CCASH226,5926722341140,852,0
CCASH330,51067524361291,123,0
CCASH534,51369430451712,505,0
CCASH834,51409439511773,208,0
CCASH1051,017513539532235,2010