nasza firma
ALFA Logistics
Miło nam powitać Państwa na stronie ALFA Logistics

Jesteśmy prężnym zespołem, który od wielu lat zdobywa doświadczenie, by móc zaproponować Wam – Szanowni Klienci, zarówno produkty, jak i usługi na najwyższym poziomie, w możliwie najlepszych cenach i co równie ważne, z krótkim terminem realizacji. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają deklarację zgodności, a także spełniają wytyczne obecnie obowiązujących norm (PN-EN). Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie dostarczyć produkt z dopuszczeniem uznanego klasyfikatora, jak: Germanischer Lloyd, Det Norske Veritas, czy też Lloyd’s Register of Shipping.

Ponadto zależy nam na tworzeniu relacji partnerskich, a zatem duży nacisk kładziemy na otwartość i elastyczność względem naszych Klientów. Mamy również świadomość, że sama sprzedaż to nie wszystko. Dlatego udostępniamy serwis po sprzedażowy, a także profesjonalną poradę w zakresie osprzętu do podnoszenia ładunków takiego, jak: zawiesia, wciągniki, czy różnego rodzaju uchwyty transportowe. Świadczymy również usługi w zakresie kontroli szczegółowej i przeglądów osprzętu w czasie eksploatacji.

Staramy się na bieżąco dostosowywać do sytuacji na rynku śledząc jego wymagania. Stąd też ciągle rozwijamy asortyment związany z ważeniami (pomiar masy całkowitej i wyznaczanie środka ciężkości), obciążeniami próbnymi (wodne worki balastowe) i wynajmem osprzętu do podnoszenia.

Kolejnym krokiem do zwiększenia zakresu usług jest powołanie do życia nowej firmy pod szyldem ALFA Lab. W ramach nowej działalności będziemy dążyć do sukcesywnego rozwoju laboratorium, w którym będzie możliwa kalibracja różnego rodzaju przyrządów pomiarowych. Na początku takich jak, suwmiarki, grubościomierze, głębokościomierze, przymiary wstęgowe, kątomierze, sita, poziomice, klucze i wkrętaki dynamometryczne. Wraz z postępem czasu będziemy rozszerzać zakres obsługiwanych urządzeń.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół ALFA Logistics

alfa
logo